Литвин не вірить в чесні вибори

Субота, 27 червня 2009, 21:22

Голова Верховної ради Володимир Литвин упевнений, що наступні президентські вибори будуть нечесними.

Про це він заявив в інтерв’ю 5 каналу в суботу.

"Я апріорі можу сказати, що немає підстав сподіватись, що вибори будуть чесними", - заявив Литвин.

"На заході України місцеві органи влади, повністю там домінують представники помаранчевого табору. Якщо брати схід і південь країни, там повністю домінує Партія регіонів. По суті вони орієнтовані на те, щоб за будь-яку ціну дати результат на користь свого кандидата", - зазначив він.

Він також обурився, що "лунають заклики деяких керівників крупних міст, які заявляють, що вони зроблять все, щоб з першого туру переміг їх кандидат".

"В будь-якому цивілізованому суспільстві таких людей вже давно б змусили піти у відставку", - наголосв він.

Відповідаючи на репліку журналіста про те, що він разом із президентом відстоював проведення виборів 17 січня 2010 року, Литвин заперечив існування будь-яких домовленостей з Віктором Ющенком.

"Я просто наполягав, виходячи з того, що є норма Конституції, якої потрібно дотримуватись. Тому тут не можна говорити про якийсь союз", - зазначив він.

Відповідаючи на питання про те, чи не запрошували БЮТ і ПР його політичну силу приєднатися до їхніх переговорів по зміні виборчого законодавства, Литвин зазначив:

"Я ніколи не брав і не буду брати участь в оборудках... Чому ж тоді не запросити інших представників і чому цей процес не здійснювати публічно?"

"Висновок один – знову чергова спроба зробити щось під себе. Але остаточні оцінки можна буде давати тоді, коли отримаємо продукт, тобто результат цієї співпраці", - сазав Литвин.


powered by lun.ua
Усі новини...