Литвин сподівається, що Євро-2012 примирить Раду

1 перегляд
Понеділок, 29 червня 2009, 18:01

Внесення змін до державного бюджету з тим, аби передбачити виділення коштів на фінансування Євро-2012 - це те, що могло би консолідувати і навіть тимчасово примирити парламент.

Таку думку висловив спікер Володимир Литвин, відповідаючи на запитання журналістів щодо порядку денного позачергового засідання парламенту, яке відбудеться у середу, 1 липня, під час прес-конференції у Мінську.

За його словами, в ухваленні згаданих змін до бюджету зацікавлені і представники уряду, і представники опозиції.

"Це абсолютно очевидно, адже мова йде, за великим рахунком, про авторитет і престиж держави. Думаю, на цьому нам треба зійтися, знайти спільну позицію і навіть оголосити тимчасовий мораторій на з’ясування політичних стосунків", - сказав спікер.

Коментуючи можливий розгляд кадрових питань у середу, Литвин зазначив: "Дай Боже, щоб пропозиції уряду знайшли підтримку в парламенті".

"Це важливо, бо якби ці кадрові питання розглядалися у робочому порядку, то позитивне чи негативне рішення не мало б такого резонансу, а оскільки проводиться додаткове позачергове засідання - тут треба виходити з необхідності отримання позитивного результату. В іншому випадку це спрацює "в мінус" для уряду", - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua