Богатирьова сподівається, що Ющенко і Медведєв ще побачаться

Вівторок, 30 червня 2009, 17:20

Секретар Ради національної безпеки й оборони Раїса Богатирьова сподівається, що зустріч глав держав України і РФ Віктора Ющенка і Дмитра Медведєва на рівні міждержавної комісії відбудеться цього року.

Про це вона сказала журналістам у вівторок у Москві, відповідаючи на питання, чи відбудеться зустріч Ющенка і Медведєва до президентських виборів в Україні.

"Мені б хотілося, щоб це було цього року", - підкреслила секретарь РНБО, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Богатирьова також висловила сподівання, що після зустрічей, які вона провела в ході робочого візиту, активізується робота експертів, комісій у рамках міждержавної україно-російської комісії.

"Сподіваюся, що сьогодні наші партнери демонстрували, що треба виходити на активний діалог", - відзначила Богатирьова, підкресливши, що російська й українська сторони будуть шукати "точки дотику" для реалізації проектів, що допоможуть "підсилити співробітництво і відновити довіру".

На думку Богатирьової, від сьогоднішніх зустрічей буде залежати, як буде формуватися порядок денний міждержавної україно-російської комісії на вищому рівні.powered by lun.ua