Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Колишній митник розчарувався в ідеалах партії Тимошенко

Понеділок, 13 липня 2009, 18:42

Колишній старший інспектор Донбаської регіональної митниці Вадим Лигін, який донедавна виконував обов`язки голови Горлівської міської організації ВО "Батьківщина", склав з себе повноваження і вийшов з партії, звинувативши вищих партійних керівників у невиконанні статуту партії.

За його словами, ще у вересні 2008 року він направляв відкрите звернення до політради партії "Батьківщина" і до обласної парторганізації з проханням допомогти йому "відновити справедливість і поновитися на роботу в митну службу, звідки був звільнений за підтримку Помаранчевої революції".

Лигін у зверненні виклав історію свого звільнення з митної служби, описав судові перипетії.

Він цитував у своєму зверненні пункт 3.5 статуту партії, в якому сказано, що кожний член партії має право "бути захищеним усім наявним потенціалом партії від необґрунтованих звинувачень і переслідувань за політичні переконання і погляди".

За його словами, в політраді "Батьківщини" знають про його проблему, але неофіційно заявляють – "відповісти вам нема чим".

Лигін розповів, що вже після звільнення з митної служби і, відстоюючи в судах своє право на роботу, він очолював Центральноміську районну організацію партії "Батьківщина".

Також він керував виборчим штабом БЮТ у 2007 році на позачергових парламентських виборах, а з березня 2009 року став в.о. голови міської парторганізації "Батьківщини", до якої входили на той момент 223 людини, проводив активну партійну роботу і до останнього сподівався на підтримку партії у розв’язанні своєї проблеми.

Але до цього часу Лигін, за його словами, не одержав відповіді на своє відкрите звернення і по партійній лінії ніхто не допоміг йому поновитися на роботу, тому, "розчарувавшись у будь-яких ідеалах партії, яка тільки використовує людей під вибори", написав заяву про вихід з "Батьківщини".

Він сказав: "Я все це говорю вам лише для того, щоб не було більше таких дурнів, як я, який, вірячи гаслам Помаранчевої революції, втратив роботу, і тепер 4 роки не вилажу із судів. Доводиться самому доводити незаконність свого звільнення з роботи".

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування