Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк вимагає нову "Раду"

Понеділок, 13 липня 2009, 20:22

Депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк вимагає увімкнути модернізовану систему "Рада", яка не дозволяє депутату голосувати за інших.

Про це він заявив у понеділок в інтерв’ю журналістам, повідомляє прес-служба "Фронту змін".

"Чому БЮТ не проголосував за внесену Яценюком постанову, яка зобов’язувала усіх народних депутатів голосувати виключно особисто і ввімкнути розроблену мною систему "Рада", яка не дає змоги влаштовувати парламентські перегони – "хто швидше натискає на кнопки" – заявив депутат.

Яценюк нагадав, що нова система для голосування повністю підготовлена до роботи, але депутати відмовляються від її експлуатації.

"Один депутат встигає проголосувати як мінімум шістьма картками. Зі 150 депутатів БЮТ приходить, як правило, 30-40, і вони як раз встигають зробити так, що, за даними письмової реєстрації, їхні колеги-обранці нібито присутні в залі", – заявив він.

Крім того, Яценюк вимагає від Верховної Ради надати інформацію щодо виконання розпорядження про порядок нарахування народним депутатам заробітної плати, яке він підписав, перебуваючи на посаді голови парламенту.

Згідно з цим розпорядженням, депутати не отримують зарплату за пропущені пленарні засідання. Також депутат повідомив, що він особисто, коли отримує заплату, перевіряє, чи не було нараховано йому ті дні, в які він пропускав засідання через роботу в округах.

За словами Яценюка, він вважає сидіння у заблокованому нині парламенті даремною тратою часу.

"Я їжджу до людей. Це моя робота як народного депутата, це мої безпосередні обов’язки. Не сидіти свиням хвости крутити у заблокованій Верховній Раді і, вибачте, клеїти там дурника – там клоунів вистачає, - а поїхати до людей", – додав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: