Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович закликав до "спільної і конструктивної" роботи. Буде підтримка?

Вівторок, 14 липня 2009, 12:23

Партія регіонів готова підтримати рішення, необхідні для фінансування програм по "Євро-2012", рефінансування банків і ухвалення закону про вибори, та все ж закликає усіх депутатів проголосувати за підвищення соціальних виплат.

"Партія регіонів – за те, щоб парламент України працював ефективно", - йдеться в заяві лідера Партії регіонів Віктора Януковича, розповсюдженій прес-службою ПР.

"І ми звертаємося до всіх депутатів – давайте не будемо змагатися за політичні перемоги. Давайте змагатися за людей, за їхні інтереси. Проголосуймо за підвищення зарплат і пенсій – і нехай це буде наша спільна перемога – усіх політиків і всього народу", - закликав він.

"Партія регіонів наполягала і наполягає на тому, щоб ініціатива, яка полегшить життя знедоленим, була підтримана в парламенті", - наголосив Янукович.

Він також згадав про" інші питання, які треба вирішувати".

"Партія регіонів розробляла і голосувала за закон про "Євро-2012". Але представники коаліції заблокували цей закон. Незважаючи на це і на те, що уряд профінансував програми, пов’язані з проведенням "Євро-2012" лише на 10%, незважаючи на те, що є незрозумілим, чому ці програми не фінансуються повністю, ми, якщо потрібні якісь додаткові рішення з цього питання, готові їх підтримати в парламенті", - заявив Янукович.

"Також, незважаючи на те, що уряд не узгоджував з Верховною Радою програму з МВФ, ми розуміємо – перекладати за це зараз відповідальність на будь-кого – не означає не вирішувати питання. Ми за те, щоб відбувалося рефінансування банків", - сказав він.

"І, безумовно, ми – за прийняття закону про вибори, але узгодженого, з урахуванням зауважень більшості фракцій Верховної Ради", - запевнив Янукович, додавши: "Ми за таку спільну і конструктивну роботу парламенту".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування