Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко створить групу сприяння інвесторам із Кореї

Четвер, 16 липня 2009, 10:25

Після закінчення офіційного візиту прем’єр-міністра Юлії Тимошенко до Кореї в українському уряді буде створена спеціальна група сприяння корейським інвесторам, роботу якої очолить віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря.

Про це Тимошенко заявила, відкриваючи робочий ланч з представниками провідних ділових кіл Кореї, повідомляє прес-служба уряду.

"Ми створимо спеціальні механізми співпраці. При українському уряді діятиме спеціальна група, яка буде займатися тим, щоб просувати ваші інвестиції в ті галузі, в яких ви хочете співпрацювати з Україною", - зазначила вона.

Прем’єр-міністр повідомила, що український уряд розраховує на співпрацю у сфері енергетики, зокрема, виробленні та транспортуванні енергії, впровадженні енергозберігаючих технологій, залученні відновлювальних джерел енергії, видобутку нафти і газу, а також розвитку інфраструктури та логістики в аграрному секторі.

Відкриваючи зустріч із керівництвом індустріально-промислових груп Кореї, Тимошенко висловила впевненість, що її візит до Республіки Корея розпочне масштабний процес притоку корейських інвестицій в економіку України.

"Уряд буде сприяти тому, щоб компанії Південної Кореї почувалися комфортно, мали можливість виконувати інвестиційні програми, і щоб усі зелені шляхи для ведення бізнесу були відкриті", - зазначила прем’єр-міністр України.

У свою чергу, керівники корейських корпорацій висловили зацікавленість у реалізації в Україні інфраструктурних проектів – будівництві портів, залізниць; у розробці українських покладів урану; отриманні української сталі.

Віце-президент корпорації "Хьюндай-КІА моторс" подякував Тимошенко за дотримання обіцянки всіляко допомагати корейським інвесторам, сказано в повідомленні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування