Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У БЮТ "пронюхали", що слідча у справі про отруєння Ющенка допитувала померлих

Четвер, 16 липня 2009, 12:08

Депутати від БЮТ звернулися до прем’єра Юлії Тимошенко та до керівників силових відомств з проханням перевірити законність зведення будинку заступником генпрокурора Ренатом Кузьміним у Пущі-Водиці під Києвом.

Відповідний запит до прем’єра, голови СБУ, голови Держкомітету земельних ресурсів, міністра внутрішніх справ та інших відомств БЮТівці Сергій Соболєв, Роман Забзалюк та Олена Шустік.

Вони, зокрема, просять відреагувати на "незаконне зведення Кузьміним будинків на території комплексу відпочинку "Пуща-Водиця", а також на "здійснення при цьому незаконної вирубки лісу та завдання іншої шкоди довкіллю".

Водночас БЮТівець Володимир Пилипенко звернувся до генпрокурора "щодо виявлення факту допитів померлих осіб, включення померлих осіб до складу свідків, понятих, інших фактів фальсифікації кримінальних справ слідчим генпрокуратури Галиною Климович".

Члени НУ-НС Іван Стойко та В’ячеслав Кириленко просять генпрокурора з’ясувати обставини "смерті мешканця села Красногірка Голованіського району Кіровоградської області Валерія Олійника".

У свою чергу депутати від БЮТ Олена Шустік і Валерій Дубіль звернулися до генпрокурора "щодо незаконних дій слідчих Генпрокуратури при проведенні обшуку і виїмці документів у кабінеті першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування