Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Гриценко не бачить у президентах нікого сильніше й ефективніше за себе

Четвер, 16 липня 2009, 13:26

Голова всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", член фракції "НУ-НС" Анатолій Гриценко йде в президенти тому, що не бачить нікого сильнішого та ефективнішого.

"Я і моя родина хочемо жити в Україні, але ми не хочемо жити в такій Україні, як зараз. І будемо боротися за свою країну", - цитує слова Гриценка його прес-служба.

"Я б не висував свою кандидатуру в президенти, якби серед відомих кандидатів бачив більш сильнішого, ефективнішого і чеснішого претендента. Таких не бачу, тому йду на вибори", - додає депутат.

Власні шанси перемогти в перегонах за президентське крісло, як зізнався Гриценко, він ще не оцінював:

"Я почав свій шлях і пройду його до кінця. В даний момент процеси в економіці і громадській свідомості розвиваються настільки швидко, що прогнозувати результат виборів не може ніхто".

Першим же своїм указом як глави держави депутат зобов'язується відновити зруйновану систему влади і змінити життя в країні шляхом кадрових змін.

"Президент повинен мати право сам, без коаліції, формувати уряд і особисто керувати його роботою. Якщо ми хочемо після точки біфуркації рухатися вперед, до стійкого розвитку і високих стандартів життя людини, нам доведеться створити ефективну виконавчу вертикаль на чолі з президентом", - заявив він.

Для того, щоб президент не зловживав своїми повноваженнями, Гриценко передбачив у своїй Конституції Порядку чимало запобіжників, що повинні захистити країну від узурпації влади главою держави.

"Я пропоную зняти недоторканність із президента - вчинив злочин, будеш за ґратами. Потрібно спростити процедуру імпічменту президента - для його відсторонення від влади буде досить 300 голосів", - розповів депутат.

"А, крім того, якщо президента "заносить" вбік диктатури, 226 депутатів зможуть оголосити референдум про довіру главі держави. І тоді через місяць народ викине узурпатора з крісла", - запевнив він.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування