Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Через порнокартинку з Яценюком "Фокус" нарвався на комісію з моралі

П'ятниця, 17 липня 2009, 10:43

Нацкомісія з питань захисту суспільної моралі на своєму наступному засіданні має намір розглянути питання про наявність у журналі "Фокус" матеріалів еротичного характеру і запросити на нього керівників видання.

Про це пише Комерсант-Україна, описуючи засідання комісії, яке відбулося у четвер.

На ньому члени Нацкомісії обговорили питання про визнання продукцією еротичного характеру номера журналу "Фокус" від 3 липня.

За словами голови комісії Василя Костицького, у цьому номері було розміщено "фотоколаж, на якому зображені певні посадові особи держави в цікавій позі".

При цьому він не став демонструвати присутнім нашумілу картинку з зображенням сексуальної сцени між чоловіком і жінкою з обличчями депутата Арсенія Яценюка і прем'єра Юлії Тимошенко.

"Ці посадові особи не стали піднімати питання про захист своєї честі та гідності. Ми можемо розглядати дане зображення як еротичне, хоча журнал "Фокус"не зареєстрований як видання еротичного характеру", - сказав Костицький.

Він зачитав проект постанови, у якій журналу пропонувалося вилучити з обігу номер від 3 липня як такий, що не відповідає вимогам закону про захист суспільної моралі.

"Однак видавці самі вилучили цей номер з обігу", - зазначив Костицький.

Водночас член Нацкомісії Володимир Кметик нагадав, що журнал "Фокус" не вперше став об'єктом розгляду Нацкомісії.

Раніше на обкладинці одного з номерів була зображена жіноча туфелька, каблук якої закінчувався національним гербом.

"Це тенденція! Потрібно доручити апарату національної комісії вивчити питання про можливість закриття журналу та притягнення головного редактора до кримінальної відповідальності", - вигукнув інший член Нацкомісії Данило Яневський.

Незважаючи на цей заклик, Нацкомісія вирішила перенести розгляд справи "Фокуса" на наступне засідання, яке відбудеться у вересні, і запросити на нього керівників видання.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування