Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко буде топтати Говерлу у прямому ефірі

П'ятниця, 17 липня 2009, 14:00

Президент Віктор Ющенко у суботу візьме участь у віче на вершині горі Говерла.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Сходження на Говерлу розпочнеться з мітингу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України, в якому візьмуть участь активісти партії "Наша Україна", представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати, делегації з регіонів, громадськість.

Під час мітингу заплановано виступ президента. По його закінченні учасники акції разом із Ющенком піднімуться на Говерлу. На вершині гори планується провести Віче.

"Говерла - не лише найвища географічна точка України. Це вершина духу української нації - символ величі й могутності. Ми - сильна нація. Ми змогли вистояти, ми зможемо побудувати могутню й багату Україну. Ми не раз піднімалися на нашу найвищу гору і щоразу перемагали. Так буде і зараз. Ми йдемо вперед і ми переможемо. Бо наша перемога - це ідея України: бути сильною державою, мати українську душу, бути вільною, демократичною, заможною, європейською країною. Національній ідеї альтернатив немає", - заявив Ющенко.

Захід транслюватиметься з 8.30 до 9.30 у прямому ефірі на 5 каналі та НРКУ. Трансляція на НТКУ триватиме з 10.30 до11.30.

Це буде 35 сходження Ющенка на Говерлу.

Як відомо, у 2004 році під час сходження на Говерлу Ющенко презентував символіку своєї майбутньої президентської кампанії "Так!".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: