Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко розхвилювався через бідний МЗС

П'ятниця, 17 липня 2009, 14:11

У секретаріаті президента занепокоєні ситуацією з фінансуванням дипломатичної служби, яка вкрай негативно позначається на можливості здійснювати зовнішньополітичні функції держави і в кінцевому рахунку шкодить іміджу Української держави.

Про це заявив заступник глави секретаріату президента Андрій Гончарук.

За його словами, аналіз ситуації свідчить, що наявне фінансування є значно меншим реальних потреб зовнішньополітичного відомства України. Йдеться про суму близько 20 млн. дол. США, що складає майже 1/5 загального фінансування.

Гончарук додав, що розуміючи необхідність оптимізації видатків в умовах економічної кризи, МЗС передбачило значну економію коштів порівняно з фактичними видатками минулого року, однак скорочення фінансування мінімально необхідних потреб закордонних дипломатичних установ України є вкрай небезпечним явищем і матиме відповідні негативні наслідки.

"Недостатнє фінансування Міністерства закордонних справ і дипломатичних представництв не може не хвилювати президента України", - зазначив Гончарук.

Він нагадав, що Ющенко неодноразово звертався до Кабінету міністрів із проханням збільшити фінансування при перегляді Державного бюджету.

Гончарук також закликав МЗС зі свого боку активніше порушувати питання про недостачу фінансування.

Раніше "Українська правда" писала про скорочення фінансування МЗС та дипломатичних представництв України за кордоном.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування