Регіонали страждають, як всі люди - Янукович

П'ятниця, 17 липня 2009, 22:08

Внутрішньопартійні чистки у Партії регіонів – постійний процес.

Про це заявив лідер регіоналів Віктор Янукович в ефірі 5 каналу.

"Чистка рядів партії – це питання постійне. Хтось політизує це питання – от там Партія регіонів почала робити чистки. Це постійний процес. Ми не робимо його публічним, тому що люди мають недоліки", - сказав він.

"Я не хочу сказати, що у нас все гаразд і ми такі чисті-чисті. Я такого ніколи не казав у своєму житті. У нас дійсно дуже велика партія, більше мільйона членів партії, але ми живемо на одній землі з іншими представниками партії", - зазначив лідер Партії регіонів.

"Ми живемо на цій території, у цій країні, яка займає перше місце по корупції у світі, у цій країні, яка має найбільше у світі падіння промислового виробництва. Ми живемо так, як і всі люди. Як і всі люди, члени Партії регіонів страждають від всіх негараздів, які є у країні", - заявив Янукович.

Він сказав, що у місцевій владі представлені "деякі прохвости", і вони "забруднюють обличчя партії.

Відповідаючи на питання, чи важко керувати сильними і багатими депутатами від Партії регіонів, Янукович наголосив: "У нас всі однакові. Добре мати справу з розумними людьми, я завжди маю від цього велике задоволення".

"Нахабство, у будь-якій формі, це недолік, це не перевага тієї людини, яка хоче себе показати вище будь-кого", - вважає лідер регіоналів.

"У нас дуже багато віруючих людей у партії. Є різні, але, в основному, ми вже звикли до поваги один до одного", - сказав він.powered by lun.ua