Ющенко виліз на Говерлу найскладнішим маршрутом

Субота, 18 липня 2009, 17:39

Президент Віктор Ющенко у 35-й раз здійснив сходження на найвищу гору України – Говерлу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України.

Ющенко здійснював сходження найважчим маршрутом з двох, повідомляє УНІАН.

Він почав сходження о 10.30, а на Говерлу піднявся о 13.15. По дорозі на Говерлу Президент зупинявся, пив джерельну воду, посеред маршруту біля державного прапора України зробив невеликий привал.

Разом із главою держави на Говерлу піднялися тисячі членів і прихильників "Нашої України", керівники облдержадміністрацій, народні депутати Зиновій Шкутяк, Ярослав Кендзьор, Андрій Парубій.

Перед початком віче на найвищій вершині Карпат (2061 метр) Ющенко схилив коліно і поцілував державний прапор, а пластуни в урочистій обстановці підняли прапор.

"Говерла – не лише найвища географічна точка України. Це вершина духу української нації – символ величі і могутності. Ми – сильна нація. Ми змогли вистояти. Ми зможемо побудувати могутню й багату Україну", - запевнив президент.

"Ми не раз піднімалися на нашу найвищу гору і щоразу перемагали. Так буде і зараз. Ми йдемо вперед і ми переможемо. Бо наша перемога – це ідея України: бути сильною державою, мати українську душу, бути вільною, демократичною, заможною європейською країною. Національній ідеї альтернативи немає", - наголосив Ющенко.

Глава держави подякував усім учасникам сходження на Говерлу за сумління, яке вони проявили нинішнього дня, і побажав їм родинного щастя та успіхів у досягненні мети.powered by lun.ua