Виборчі дільниці таки віддадуть кандидатам у президенти?

1 перегляд
Субота, 18 липня 2009, 21:34

Дільничні виборчі комісії на виборах президента України будуть формуватися з представників кандидатів у президенти.

Про це в ефірі 5 каналу заявив Віктор Янукович, коментуючи внесення змін до закону про вибори президента.

"За 2 місяці стартує президентська виборча кампанія, і треба приймати цей закон, ми повинні прагнути, щоб він відповідав вимогам прозорості, і щоб ця кампанія була чесною", - заявив він.

На запитання, чи не боїться він, що президент накладе вето на закон, Янукович відповів, що зараз у всіх сторін є ще можливість запропонувати свої поправки до закону.

"Зараз є можливість і в президентської сторони, і в усіх, хто хоче приймати участь у виборах, внести свої пропозиції до закону .А Рада в нас одна - як проголосує, такий закон і буде. Безумовно треба об'єднати найбільшу кількість політсил, щоб зняти питання, що хтось на когось тисне чи хоче ухвалити під себе цей закон", - заявив Янукович.

За його словами, політизація цього процесу приносить шкоду майбутнім виборами.

Янукович також повідомив, що застереження, які лунали до закону, вже фактично зняли.

"Зараз вже представники кандидатів президенти будуть формувати комісії. Зняте питання участі фракції. Якісь нюанси залишилися, але вони несуттєві", - заявив він.

Як відомо, раніше проект змін до закону про вибори критикувався зокрема і за те, що формувати виборчі дільниці будуть представники фракцій, а кандидати в президенти зможуть делегувати своїх представників лише шляхом жеребкування.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua