Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко "викрила" Ющенка в злочині й обізвала політиканом

Понеділок, 20 липня 2009, 16:37

Прем'єр Юлія Тимошенко вважає ветування президентом Віктором Ющенком бюджетного кодексу "великим посадовим злочином".

Про це вона заявила в понеділок журналістам на брифінгу, передає Ліга.net.

"Це великий посадовий злочин президента Ющенка проти місцевого самоврядування - накласти вето на Бюджетний кодекс... Я вважаю, що це різко розходиться з тими передвиборними обіцянками, які президент Ющенко давав, коли був кандидатом у президенти, місцевому самоврядуванню", - заявила Тимошенко.

"Зараз він зробив докорінно навпаки. Я дійсно засуджую цей крок, тому що це крок політикана, а не політика", - додала прем'єр.

У той же час, вона зазначила, що не відмовиться від упровадження норм, передбачених новим Бюджетним кодексом. За її словами, уряд прагнутиме до того, щоб бюджет на 2010 рік був сформований на основі нового бюджетного кодексу, з передачею значних коштів органам місцевого самоврядування.

"Саме тому, що я знаю, що ці фінансові ресурси дуже і дуже потрібні селам, селищам, містам. І годі вже плакати, що село гине, необхідно на користь села перерозподіляти гроші. І тому бюджет на 2010 рік буде сформований на новій основі Бюджетного кодексу", - заявила вона.

"Усі позиції, що не існують сьогодні в Бюджетному кодексі, ми випишемо в текстових статтях закону про бюджет, і ми обов'язково дамо можливість всім органам місцевого самоврядування і всіх громад жити в 2010 році за новим Бюджетним кодексом і за новим бюджетом", - підкреслила Тимошенко.

Раніше Ющенко ветував нову редакцію Бюджетного кодексу і повернув її у Верховну Раду.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: