Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У деяких соціологів Янукович удвічі обігнав Тимошенко

Понеділок, 20 липня 2009, 16:39

Глава Партії регіонів Віктор Янукович беззастережно лідирує в липні в рейтингу кандидатів на посаду президента.

Про це свідчать результати опитування, проведеного фірмою Ukrainian sociology service.

Серед тих, хто має намір голосувати на президентських виборах, 29,9% підтримують лідера Партії регіонів Януковича. 15% - прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. 12,8% - Арсенія Яценюка, повідомляє "Інтерфакс-Україна" 

5,5% опитаних висловили свою підтримку нинішньому президентові Віктору Ющенку.

Крім того, відповідно до результатів опитування, більше 1% голосів наберуть такі можливі кандидати в президенти, як народний депутат Інна Богословська (1,8%), депутат Анатолій Гриценко (1,3%), екс-глава НБУ Сергій Тігіпко (1,8%), глава парламенту Володимир Литвин (2,3%), лідер "Свободи" Олег Тягнибок (1,4%).

У той же час, проти усіх мають намір голосувати 5,9% опитаних і вагалися з відповіддю 18% респондентів.

Відповідно до результатів опитування, 41,4% опитаних, безумовно, збираються взяти участь у виборах президента, що повинні відбутися 17 січня 2010 року. 32% опитаних відповіли, що, швидше за все, будуть брати участь у голосуванні.

8,8% точно не будуть брати участь у них. 11,2% вагалися з відповіддю.

Учасники опитування також назвали основні питання, якими, у першу чергу, повинен займатися майбутній президент.

Так, 62,5% опитаних сказали, що майбутній президент має забезпечити подолання кризи в економіці, а також економічний ріст у країні. 36,3% українців вважають, що майбутній президент повинен провести назрілі в суспільстві реформи - пенсійну, охорони здоров'я і низку інших.

44,3% заявили, що майбутній глава держави має зайнятися боротьбою з корупцією. 32,6% переконані, що першочерговими діями нового президента повинна стати турбота про найменш захищені групи населення. 31,9% думають, що майбутній президент має займатися захистом прав людей від несправедливості влади.

При цьому 12,9% опитаних вважають, що першочерговими діями нового глави держави повинні стати забезпечення безпеки і незалежності України; 19,9% - захисту прав і свобод громадян; 11% - рішенням питання статусу російської мови в Україні, 21,1% - забезпеченням найтісніших зв'язків з Росією, вступом у Єдиний економічний простір з Росією, Білоруссю, Казахстаном.

Опитування було проведено 4-14 липня 2009 року, у ході якого було опитано 2010 респондентів Максимальна статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування