Литвин хоче у п’ятницю позбавити депутатів недоторканості

Понеділок, 20 липня 2009, 18:43

Спікер Володимир Литвин на позачерговій сесії парламенту 24 липня має намір наполягати на ухваленні закону щодо позбавлення депутатів недоторканності.

Про це він заявив на прес-конференції в Запоріжжі, повідомляє УНІАН.

Литвин також зазначив, що, крім цього питання, на позачерговій сесії планується розглянути низку економічних питань.

Так, зокрема, заплановано ухвалити закон, що допускає збільшення статутного фонду "Нафтогазу". За словами Литвина, це рішення необхідне для утримання на нинішньому рівні цін на природний газ для населення.

Крім того, за його словами, планується розглянути законопроект про внесення змін до законодавчих актів, що регулюють діяльність банківського сектора економіки.

Литвин вважає, що це необхідно зробити в найкоротші терміни, оскільки від цього багато в чому залежить результат рішення, яке має ухвалити МВФ 27 липня щодо виділення чергового траншу кредиту Україні.

Також, стосовно пропозиції БЮТ щодо внесення змін до Конституції, які б пролонгували повноваження Верховної Ради АР Крим, місцевим радам та сільським, селищним, міським головам на рік, до 2011 року, Литвин категорично висловився проти.

"Я неодноразово публічно про це говорив і буду говорити, оскільки вважаю це не чим іншим, як політичним хабарем перед президентськими виборами", - наголосив спікер, повідомляє прес-служба парламенту.powered by lun.ua