Ющенко розповів Байдену, де той знаходиться

Вівторок, 21 липня 2009, 13:50

Президент Віктор Ющенко заявляє, що останніми роками стратегічні відносини України і США неухильно зміцнювалися.

Про це він заявив під час зустрічі із віце-президентом США Джозефом Байденом у вівторок, передає прес-служба президента.

Він також привітав Байдена з його першим візитом до України.

"Я хотів би, щоб Ви привезли додому з України сильні враження. Ви знаходитеся в європейській країні, де панує демократія і де відбуваються дуже важливі процеси", – сказав Ющенко.

Він зазначив, що у здійсненні внутрішніх реформ Україна просувається вперед.

Заплановано, що під час зустрічі буде обговорено шляхи активізації двостороннього політичного діалогу, безпекова політика та політика євроатлантичної інтеграції України, розвиток енергетичного сектору й співпраця з міжнародними фінансовими інституціями, зокрема Міжнародним валютним фондом.

Сторони також обговорять шляхи подальшої реалізації Хартії Україна – США про стратегічне партнерство і Дорожньої карти пріоритетів українсько-американського співробітництва та статус Міжвідомчої координаційної групи.

З української сторони участь у зустрічі беруть: заступник Глави Секретаріату Андрій Гончарук, з американської – радник Віце-президента США з питань національної безпеки Тоні Блікнен.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!