Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

США обіцяють не здати Україну за "перезавантаження" з Росією

Вівторок, 21 липня 2009, 15:36

США не мають наміру покращувати відносини з Росією за рахунок України.

Про це у вівторок заявив віце-президент США Джозеф Байден.

"Ми працюємо над перезавантаженням наших стосунків з Росією. Але хочу вас і весь народ запевнити, що це не буде за рахунок України. Скоріше навпаки. Я переконаний, що це буде корисно для України. Більш змістовні стосунки з Москвою, можуть розвіяти думку про нульовий результат щодо наших стосунків із сусідами Росії", - наголосив він.

"Ми не визнаємо, і я хочу це підкреслити, будь-яких сфер інтересів і ніхто не має права вам диктувати, наказувати, в які союзи ви будете вступати, або які двосторонні стосунки ви будете мати", - наголосив віце-президент США.

"США підтримують суверенітет, незалежність України і її право на власний вибір, що включає вибір своїх стосунків і союзників", - додав Байден.

Він також зазначив, що США вважають Україну "життєво важливим європейським партнером в підтримці стабільності, добробуту і демократії на континенті".

"І президент, і я погодились, що США і Україна будуть працювати разом на зміцнення стратегічного партнерства. Це не для США диктувати, якими будуть ці стосунки, але якщо ви бажаєте бути частиною євроатлантичної інтеграції - ви це зробили – ми це рішуче підтримуємо", - наголосив він.


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: