Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Литвин: політики збираються "вузьким колом обмежених товаришів"

Вівторок, 21 липня 2009, 22:23

Спікер Володимир Литвин закликає депутатів скликати засідання Верховної Ради, якщо вони бажають прийняти закон про підвищення соціальних стандартів.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Якщо ви бажаєте прийняти цей закон – будь-ласка, 150 підписів і в межах 7 днів буде скликано засідання. Давайте ми приймемо рішення", - зазначив спікер.

Він зазначив, що депутати, які гаряче говорять про необхідність ухвалення закону про підвищення соціальних стандартів, "жодної пропозиції не подали". "Їм не потрібен закон, їм потрібен процес. Щоб була можливість говорити про те, що вони захисники народу", - вважає глава парламенту.

Відповідаючи на питання, як люди коментують обстановку у парламенті, Литвин сказав: "Лають останніми словами. У тому числі і у першу чергу мене, бо українські політики не ходять на зустрічі до простих людей".

"Вони, як правило, збираються зі своїми прихильниками. Вузьке коло обмежених товаришів. І там один одного переконують у своїй величі", - зазначив він.

"Я йду безпосередньо до людей, стою на східцях районних будинків культури, у парку, і наслухався від людей того, що повинні були почути ті люди, які ведуть себе, як бандити з великої дороги", - вважає Литвин.

"Люди кажуть – негідники, які з жиру бісяться, хай прийдуть до нас, ми їм розповімо і розкажемо, що не треба за нас так воювати. Не треба так боротися за підвищення прожиткового мінімуму. Ми знаємо, що ви і цієї зарплати нам не платите", - сказав спікер.

"Ми знаємо, що у ваших руках вся економіка, всі важелі. Дайте нам можливість дихати, дайте нам бодай спокій, а ми якось самі розберемося", - заявив він.

Литвин вважає: "Залишиться одне – запросити людей, і я це зроблю, на екскурсію в парламент, щоб вони прийшли і подивилися, коли апріорі кричать, що ми будемо блокувати, будемо бити, ми нічого не дамо робити, тільки приміть цей закон".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування