Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко може "уламати" ПР подолати вето Ющенка - Литвин

Вівторок, 21 липня 2009, 22:53

Прем'єр ЮліяТимошенко може домовитися з Партією регіонів про подолання вето президента на Бюджетний кодекс.

Про це заявив спікер Володимир Литвин в ефірі 5 каналу.

"Я не виключаю, що такі домовленості можуть бути досягнуті. Головне, щоб це було на користь справі", - сказав він.

"На 95%, у тому числі і регіонали, у тому числі і Азаров, стверджували, що цей кодекс є довершеним. 5% - це проблема", - заявив спікер.

"Проблема у тому, що зараз у нас 700 бюджетів розписується у бюджетному законі, а тепер буде розписуватися 12,5 тисяч. Мінфін стверджує, що це реально", - сказав Литвин.

За його словами, "є очевидним, що місцеві органи самоврядування додатково отримують 10 мільярдів на свої внутрішні проблеми".

"Зрозуміло, що тут є політичний підтекст, бо зараз 700 бюджетів, якими розпоряджаються, фактично, обласні і районні державні адміністрації, вони підконтрольні президенту. Вони будуть ділити до низу, до сільської ради", - зазначив спікер.

"Зрозуміло, що це може бути використано як важіль під час виборчої кампанії. Зрозуміло, що є побоювання, що цей важіль може використати Тимошенко", - сказав він.

Литвин наголосив, що поки "домінує політична складова".

Спікер вважає, що "цей закон має діяти, ми повинні його апробувати, можна було б внести уточнення, у вигляді експерименту, до цього закону – взяти ряд ключових областей...і перевірити ефективність такого підходу".

"Не можна демонструвати це ретроградство, бо інакше країна буде завжди просідати", - зазначив він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: