Янукович знову висунув Раді свої умови

Середа, 22 липня 2009, 15:01

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович наголошує, що на позачерговій сесії у п’ятницю Верховна Рада повинна розглянути першим питанням законопроект щодо підняття прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

Про це він заявив у середу у Мукачевому, повідомляє УНІАН.

"Головна мета – нам треба рухатися вперед щодо вирішення питань боротьби з кризою", - сказав він, уточнивши, що найголовніше завдання - соціальний захист населення.

Янукович також вкотре наголосив, що сьогодні вкрай необхідно підняти зарплати і пенсії найбіднішим українцям та виконувати це рішення.

За його словами, представники правлячої коаліції, які проголосували за відповідний законопроект у першому читанні, а також підтримали його направлення на доопрацювання для другого читання, попросили час для його удосконалення.

"Цей час уже пройшов. Ми вважаємо, що вже підійшли упритул до прийняття остаточного рішення", - сказав Янукович, додавши, що це першочергове питання, яке повинно стояти на порядку денному роботи парламенту в п’ятницю.

За його словами, Партія регіонів готова розглянути і підтримати заплановані коаліцією на цю позачергову сесію інші законопроекти, якщо вони мають "здоровий глузд, необхідні державі та спрямовані на боротьбу з кризою".powered by lun.ua