Пукач весь час ховався в Україні і розводив корів

Середа, 22 липня 2009, 17:19

Колишній начальник кримінальної розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексій Пукач перебуває під посиленою охороною спецпідрозділу "Альфа".

Про це заявив на брифінгу у середу заступник голови СБУ Василь Грицак.

"Він знаходиться під посиленою нашою охороною. Його цілодобову охорону здійснює спецпідрозділ "Альфа". Статус його визначений. Місце його утримання я не можу розголошувати, адже всі ми розуміємо, що його життю може загрожувати небезпека", - заявив заступник голови СБУ.

За його словами, Пукач за період розшуку взагалі не залишав межі України.

"У нас була інформація, що він був у Луганській і Житомирській областях. Ми шукали і там, і там", - сказав Грицак.

"Ми не були впевнені, це він чи ні до останнього моменту. І за годину до темряви ми змушені були приймати рішення про штурм, оскільки, якби він помітив хоч щось, що викликало його занепокоєння, він би миттєво змінив місце перебування", - розповів заступник голови СБУ.

Він підтвердив, що Пукача затримали в одному з сіл на Житомирщині, де він мешкав останнім часом зі співмешканкою та її сином.

"Вони утримували декілька корів, він (Пукач) допомагав по господарству. Скажу відверто, жили вони надзвичайно бідно", - сказав Грицак.

За його словами, співмешканка не знала, з ким вона проживає.

Колишня співмешканка Пукача Стельмах досі перебуває в розшуку.

На запитання, чому правоохоронці так довго шукали Пукача, Грицак відповів: "Ви ж знаєте, він ховався. Він сам правоохоронець. І ви знаєте, що він очолював спецпідрозділ візуального спостереження. У нього великий досвід роботи в правоохоронних органа і зрозуміло, що він знає, як професійно переховуватися".

За словами Грицака, Пукач не робив пластичних операцій. Окрім того, під час затримання виявили міліцейське посвідчення, він підтвердив свою особу на камеру.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!