Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

МВС закликає зберігати порядок під час візиту патріарха Кирила

Середа, 22 липня 2009, 17:57

Міністерство внутрішніх справ України закликає громадян поважати право інших людей на свободу віросповідання й дотримуватися громадського порядку під час візиту до України Патріарха Московського і всієї Русі Кирила 27 липня - 5 серпня.

МВС очікує, що до місць проведення заходів за участю патріарха Кирила прибуде велика кількість вірян як з усіх регіонів України, так і країн близького зарубіжжя.

У зв’язку з цим правоохоронні органи будуть вживати заходи для забезпечення охорони громадського порядку й безпеки відповідно до законів "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" та "Про міліцію".

Зокрема, будуть встановлені певні обмеження щодо доступу громадян та приватного автотранспорту до місць проведення офіційних заходів, йдеться у зверненні Департаменту громадської безпеки МВС України.

Задля збереження громадського спокою, правопорядку в державі та безпеки дорожнього руху МВС звертається до громадян із проханням на дні візиту патріарха:

- поважати конституційне право інших людей на свободу віросповідання (ст. 35 Конституції України) й дотримуватися громадського порядку, загальнолюдських правил співіснування;

- утриматися від виїзду до місць проведення заходів за участю Високого гостя приватним автотранспортом.

У МВС сподіваються на розуміння громадян, "підтримку та щире бажання зберегти авторитет України як демократичної держави, толерантної до людей усіх віросповідань".

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило перебуватиме в Україні з візитом з 27 липня до 5 серпня. Він відвідає міста Київ, Севастополь, Автономну Республіку Крим, Волинську, Донецьку, Рівненську та Тернопільську області.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування