Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Мороз радить не "фетишувати" Пукача

П'ятниця, 24 липня 2009, 08:41

Лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз вважає, що нинішня влада, як і попередня, блокує розкриття справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

"Замовників убивства Георгія Гонгадзе мають назвати суд, слідство. Упевнений, що за 9 років, які минули з дня убивства журналіста, цю справу можна було розслідувати, для цього вистачило б і року", - сказав він в ефірі каналу TVi у четвер увечері.

"Але тодішня влада блокувала хід слідства й естафету блокування передала нинішньому владному режиму – в обмін на певні гарантії", - цитує Мороза прес-служба СПУ.

Коментуючи події, пов'язані з затриманням генерала Олексія Пукача, Мороз зазначив, що "не хотів би фетишизації цієї фігури".

"Чому, наприклад, у 2003-му році не було такого резонансного сплеску? Чому ніхто не звернув уваги на те, як швидко з молодшого офіцера Пукач виріс до генерала? Можливо, слідству варто про це подумати, знайти взаємозв'язок", - сказав лідер СПУ.

"Нехай слідство дасть відповідь: кому і навіщо знадобилося перевозити тіло убитого журналіста в Таращу. Це ж була спроба дискредитувати Соцпартію напередодні дострокових парламентських виборів, що влада планувала провести у 2000-му році!", - додав Мороз.

Лідер СПУ також вважає, що всі питання у справі Пукача необхідно задавати керівництву Міністерства внутрішніх справ, Службі безпеки України.

"Українці утримують ці служби, сплачуючи податки, і суспільство має вимагати відповіді від силових структур по таких резонансних справах", - зазначив Мороз.

Він вважає також, з часів екс-президента Леоніда Кучми нічого не змінилося у стилі керівництва силових структур.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування