Медведько звинувачує СБУ у розголошення свідчень Пукача

П'ятниця, 24 липня 2009, 13:26

Генпрокурор Олександр Медведько наголошує на неприпустимості оприлюднення будь-якої інформації стосовно свідчень, які надав після затримання колишній начальник Головного управління кримінального розшуку департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач.

Про це Медведько заявив у п’ятницю на прес-конференції у Києві, повідомляє УНІАН.

Він розкритикував заступника голови СБУ Василя Грицака, який наступного дня після затримання Пукача на прес-конференції оприлюднив деяку інформацію про свідчення, які надав затриманий слідчим Генпрокуратури.

"Я вважаю, що неприпустимо, щоб заступник голови СБУ, який не має жодного відношення до пред’явлення обвинувачення, до допиту Пукача, говорив про результати слідства", - сказав Медведько, зауваживши, що це має вирішувати лише слідчий або керівник слідчої групи, у веденні якого знаходиться кримінальна справа.

У зв’язку з цим генпрокурор наголосив, що слідчий, у свою чергу, навіть йому особисто заборонив оприлюднювати будь-яку інформацію стосовно результатів допиту Пукача.

Медведько також зазначив, що всі свідчення затриманого Генпрокуратура ретельно перевірятиме.

Водночас генпрокурор повідомив, що доручив слідству перевірити інформацію щодо зникнення колишньої дружини Пукача Тетяни Стельмах.

Крім того, Медведько повідомив, що Генпрокуратура немає підтвердження інформації, що Пукач, переховуючись від правоохоронних органів, нібито телефонував високопосадовцям з МВС.

Разом з цим генпрокурор наголосив, що ця інформація також буде перевірена.

Медведько також зауважив, що не вбачає зв’язку між затриманням Пукача і наближенням виборів президента, про що говорять деякі політики.

Як відомо, Грицак заявив, що Пукач зізнався у причетності до вбивства Гонгадзе і назвав імена замовників цього злочину.powered by lun.ua