Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Регіони" руйнують фінансову систему - Тимошенко

Неділя, 26 липня 2009, 19:59

Законопроект про підвищення соціальних стандартів, на ухваленні якого наполягає Партія регіонів, не підкріплений фінансовими ресурсами.

Про це заявила прем’єр Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу ICTV.

"Ми добре розуміємо, що годувати людей обіцянками, як це робить Партія регіонів, які не підкріплені фінансовими ресурсами – це є просто руйнація останньої фінансової стабільності в країні", - сказала вона.

"Можна сказати, що мінімальна заробітна плата, як говорять "Регіони", мусить складати 3000 гривень. Але у той же час і Азаров, і Янукович розуміють, що під час кризи навіть половини цих грошей в бюджеті немає", - наголосила прем’єр.

"Для цього потрібно мати втричі більше доходів бюджету, ніж вони були в останні роки. Це чисто передвиборча програма, де грають на почуттях людей, на їх надіях, абсолютно пустими ідеями, які нічим не підтримані", - вважає Тимошенко.

Прем’єр наголосила, що "уряд не може піти на такі авантюри".

"Партія регіонів просто діє за принципом "чим гірше, тим краще", і руйнує роботу Верховної Ради, руйнує фінансову систему, задля того, щоб набрати додаткові бали на президентські вибори", - сказала Тимошенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування