Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Семенюк пов'язує продаж ОПЗ із пошуком грошей на вибори для Тимошенко

Понеділок, 27 липня 2009, 12:47

Екс-голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко вважає, що продаж Одеського припортового заводу дозволить ініціаторам конкурсу забезпечити собі фінансову підтримку на президентських виборах.

Про це вона заявила в понеділок на прес-конференції, повідомляє Ліга.net.

"Підприємство сьогодні виставляється тільки з однією умовою. Той, хто оголосив конкурс на проведення приватизації саме в період кризи і за такою ціною, - це означає, що матиме фінансову підтримку на президентських виборах", - сказала Семенюк.

При цьому вона відзначила, що фракція Комуністичної партії не озвучила свою чітку позицію щодо ОПЗ, а це свідчить про те, що "комуністи фактично підтримують приватизацію заводу й ініціатора продажу - прем'єр-міністра Юлію Тимошенко".

"Сьогодні немає ані заяви. Тобто, ми сьогодні можемо стверджувати, що, очевидно, комуністи не виступатимуть проти продажу цієї перлини. Напевно, виконують, як і завжди, підтримку Юлії Володимирівни", - вважає екс-голова ФДМ.

Як відомо, Фонд державного майна України під керівництвом виконувача обов'язків голови Фонду оголосив конкурс із продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування