Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Звинувачення проти Дурдинця розсипаються у суді - Балога

Понеділок, 27 липня 2009, 16:47

Екс-глава секретаріату президента Віктор Балога вважає, що проти колишнього заступника голови Служби безпеки України Тиберія Дурдинця проводять "надуману кампанію".

"Наші відносини у нещодавньому минулому були суто офіційні, рівні, з належною взаємною повагою. Те, що ми з Тиберієм Юрійовичем земляки, вносило в них теплу ноту, але не більше", - сказав Балога про відносини з Дурдинцем в інтерв'ю газеті "Дело".

"Знаю його багато років як чесну, порядну людину. Кампанію проти нього вважаю надуманою. Звинувачення проти нього вже епізод за епізодом розсипаються на судових засіданнях", - зазначив колишній глава секретаріату президента.

"Сподіваюся, що суд відновить його особисту й професійну репутацію. Поки ж ідуть судові розгляди, не хотів би вдаватися в деталі. Тим більше, коли йдеться про діяльність такої специфічної організації як Служба безпеки", - сказав Балога.

Як відомо, Генпрокуратура порушила проти Дурдинця кримінальну справу за ст.382 Кримінального кодексу (невиконання судового рішення).

11 травня Печерський райсуд Києва дав дозвіл на арешт Дурдинця у зв`язку з тим, що він не виконує рішення Окружного адмінсуду суду про визнання незаконним призначення його на посаду заступника голови СБУ.

19 травня Дурдинця, відповідно до постанови Генеральної прокуратури та рішення Печерського райсуду Києва, було оголошено в міжнародний розшук.

4 червня президент Віктор Ющенко звільнив Дурдинця з посади заступника голови СБУ - начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби.

15 липня заступник голови СБУ Микола Герасименко повідомив, що Апеляційний суд Києва скасував постанову про порушення кримінальної справи у відношенні Дурдинця, хоча кримінальна справа проти нього ще не закрита.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування