У БЮТ лякають зривом виборів, але псувати собі канікули не хочуть

Вівторок, 28 липня 2009, 13:41

Депутат від БЮТ Валерій Писаренко допускає можливість зриву президентських виборів у разі визнання Конституційним Судом неконституційними положення закону про вибори президента.

Про це він сказав на прес-конференції у вівторок, повідомляє УНІАН.

Писаренко нагадав, що Віктор Ющенко має намір ветувати зміни до закону про вибори президента.

При цьому він зазначив, що у депутатів не буде необхідності скликати позачергову сесію Верховної Ради для подолання президентського вето.

Писаренко пояснив, що у них буде час до початку активної виборчої кампанії на подолання вето на черговій сесії парламенту.

"Ми дочекаємось 1 вересня і подолаємо вето", - переконаний Писаренко.

Він також спрогнозує, що президент звернеться до Конституційного Суду щодо неконституційності або закону в цілому, або певних його положень. За словами депутата, можна очікувати, що Конституційний Суд "виконає будь-яку волю президента".

Разом з тим, Писаренко наголосив, що виборча кампанія розпочнеться вже відповідно до ухвалених змін до закону про вибори президента. У такому разі, зазначив депутат, якщо Конституційний Суд визнає неконституційними якісь положення цього закону, то є загроза зриву виборів.

Писаренко додав, що такий розвиток подій буде вигідний чинному президенту, оскільки, на його думку, це фактично єдина можливість для Ющенка залишитись на цій посаді.

Як відомо, раніше прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова заявила, що президент має намір ветувати закон про вибори президента як недемократичний.

Водночас у БЮТ заявили, що ініціюватимуть проведення позачергової сесії для подолання цього вето.powered by lun.ua