Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ГПУ підтверджує, що знайдено фрагмент черепа, який може належати Гонгадзе

Вівторок, 28 липня 2009, 17:28

Генпрокуратура підтверджує, що в Білоцерківському районі Київської області знайдено фрагмент черепа, який може належати вбитому журналісту Георгію Гонгадзе.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

Там підтвердили, що у вівторок вранці у Білоцерківському районі неподалік від села Сухоліси слідчо-оперативною групою було знайдено "фрагменти черепа, які можуть належати Георгію Гонгадзе".

Разом із цим у відомстві зазначили, що залишки черепа пошкоджено, оскільки свого часу на місці, де їх було знайдено, "працював екскаватор".

Також в Генпрокуратурі з посиланням на попередні висновки експертів повідомили, що "на сьогодні знайдено фрагмент, по якому можна ідентифікувати череп".

Раніше джерело в правоохоронних органах повідомило, що слідчо-оперативна група знайшла в Білоцерківському районі Київської області фрагмент черепа, який може належати Гонгадзе.

За словами джерела, фрагменти черепа знайдено на місці, яке вказав під час допиту екс-начальник Головного управління кримінального розшуку департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач.

Як зазначив співрозмовник, на місці, де було знайдено залишки черепа людини, прокладено дорогу. Наразі на місці "знахідки" працюють експерти, які повинні дати відповідь, чи дійсно залишки черепа належали Гонгадзе.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування