Луценко каже, що це МВС вирахувало Пукача. А всіх інших просить не піаритися

Четвер, 30 липня 2009, 14:25

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заперечує політичні причини затримання екс-генерала МВС Олексія Пукача.

Про це він сказав на прес-конференції, повідомляють Українські новини.

"Ніяких політичних причин у затримці Пукача зараз немає. Є тільки ретельна робота департаменту кримінального розшуку, який зміг вирахувати телефон Пукача, а СБУ змогла за допомогою своїх технічних можливостей визначити конкретне місце знаходження Пукача", - сказав Луценко.

Він зазначив, що ще в 2006 році МВС вийшло на слід Пукача в Луганській області, однак, використавши свої оперативні можливості й свій професіоналізм, він зміг вислизнути.

Міністр вважає, що департамент кримінального розшуку МВС провів колосальну роботу з розшуку Пукача й сподівається, що той відповість за вчиненні злочини відповідно до законодавства.

Водночас Луценко закликав всіх політиків "дуже зважити перед тим, як почати піаритися на цій справі", повідомляє УНІАН.

"Необхідно дочекатися об’єктивних результатів слідства і перестати піаритися на цій справі… У першу чергу це стосується пана Мельниченка", - сказав він.

Також міністр поінформував, що за недбалу роботу буде звільнено начальника Чуднівського райвідділу міліції, керівника карного розшуку та ще певних осіб, які не забезпечили належну роботу.

Наразі вже звільнено дільничного, у відповідальності якого було село, в якому з квітня цього року проживав Пукач.powered by lun.ua