Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЧФ звільняє працівників відкрито, а нових бере нишком

П'ятниця, 31 липня 2009, 08:25

Керівництво Севастопольського міського центру зайнятості стурбоване неповнотою інформації, що надає Чорноморський флот Росії про прийнятих на роботу жителів міста.

Про це заявив виконувач обов`язків директора Севастопольського центру зайнятості Олександр Шапіро в інтерв`ю телеканалу "Бриз", повідомляє УНІАН.

За словами чиновника, командування російського ЧФ попередило міську службу зайнятості про звільнення у зв`язку з реформуванням структур флоту, що відбувається, "близько 7 тисяч співробітників ЧФ РФ, і 1600 з них вже скорочені".

"На сьогодні до нас із колишніх робочих і службовців ЧФ РФ по допомогу звернулися і вже одержують допомогу і весь спектр соціальних послуг більш як 300 осіб", - додав Шапіро.

Разом із тим, за його словами, "насторожує така ситуація: станом на 1 січня в штатах ЧФ РФ числилося 17,5 тисяч робітників і службовців. Скорочено з початку року, як я говорив, близько 1600 осіб. Але зараз, станом на 1 липня, знову-таки в штатах ЧФ РФ числиться 17 тисяч осіб".

"Якщо відняти від 17,5 тисяч 1600 осіб, то буде менше 16 тисяч. Але чому тоді цифра 17 тисяч?! Значить, йде прийом на роботу на ЧФ РФ. Про цей прийом ми не знаємо. Нам офіційно відзвітували про прийом на роботу нових співробітників тільки по 300 особам", - сказав Шапіро.

За словами Шапіро, у нього, "як у керівника центру зайнятості, державного службовця виникає питання про законність тих дій, які чинить адміністрація ЧФ РФ".

"Це проблема, яка нас турбує", - підкреслив чиновник.

Він також зазначив, що в цьому питанні "є інший аспект, нібито психологічний: колишні співробітники частин і установ ЧФ РФ - люди досить добре оплачувані, вони одержують максимальний рівень допомоги, який повинен бути не вище середньої заробітної плати по регіону, зараз це близько 1980 гривень".

"Тобто, отримуючи таку допомогу, людина незацікавлена в своєму якнайшвидшому працевлаштуванні, оскільки середня зарплата на пропонованих вакансіях - 1080 гривень", - додав Шапіро.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування