Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Регіонал поскаржиться на "провокації" Луценка генпрокурору

П'ятниця, 31 липня 2009, 14:10

Депутат Юрій Мірошниченко подасть у Генпрокуратуру депутатське звернення з приводу "провокаційних заяв" голови МВС Юрія Луценка.

Таке звернення він подасть у п'ятницю, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Приводом для цього, згідно з повідомленням, послужила заява Луценка щодо запланованого на найближчі дні пастирського візиту патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Західну Україну.

"Голова МВС використовував у ньому лексику протистояння, фактично назвавши ворогами мільйони православних України", - вважає Мірошниченко.

"І тут виникає абсолютно правомірне і правове запитання: кого він має на увазі, коли говорить про ворогів держави? Мільйони віруючих, котрі зустрічають патріарха Кирила? Чи тих, хто прийшов із молитвою до свого пастиря?", - цікавиться він.

"І наскільки в даному випадку коректно порушувати політичну тему й згадувати Партію регіонів, яка в міру сил, безумовно, сприяє пастирському візиту святішого патріарха Кирила?", - додає Мірошниченко.

Тому, заявляє регіонал, "ми й звертаємося сьогодні в Генпрокуратуру для того, щоб вона вивчила не тільки за формою, але й за змістом заяву міністра на предмет його причетності до карного злочину, яким, безумовно, є розпалення міжрелігійної ворожнечі".

"Ми хочемо почути чітку правову оцінку словам Луценка. Адже контекст цієї заяви саме й свідчить про те, що в його основі – аж ніяк не турбота про порядок, не заклик до толерантності, терпимості й так далі, а валсне прихований, та досить дієвий засіб провокування протистояння", - зазначає Мірошниченко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування