Агітаторів Яценюка знову б'ють і поливають пивом

Понеділок, 10 серпня 2009, 14:26

"Фронт змін" Арсенія Яценюка скаржиться на масові напади на свої агітаційні намети.

Про це йдеться в заяві організації.

Так, у "Фронті змін" заявляють, що у неділю близько 12.30 в Керчі невідомий напав на волонтерку і завдав їй тілесних ушкоджень.

При цьому чоловік спершу брутальною лайкою висловився на адресу волонтерки Наталії Кравцової, котра роздавала листівки, потім плюнув їй в обличчя. В цей час до намету підійшла волонтерка Наталія Зайцева, яку він теж нецензурно облаяв та вдарив кулаком в плече, внаслідок чого вона впала і зламала руку. Лікарі зафіксували в потерпілої подвійний перелом правої руки.

Крім того, 7-8 серпня в Києві сталося шість провокацій проти волонтерів Ініціативи.

Інциденти сталися в Святошинському, Солом’янському і Деснянському районах.

У всіх випадках троє невідомих, один із яких стояв на сторожі, а решта двоє, вдаючи, що перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, з брутальною лайкою підходили до наметів "Фронту Змін" і обливали волонтерів пивом. При цьому зловмисники погрожували їм фізичною розправою за те, що вони роздають інформаційні буклети.

8 серпня групу провокаторів затримали у Солом'янському районі столиці і допровадили в РУ МВС. Однак уже наступного дня, 9 серпня, троє чоловіків, дуже схожих на них, напали на намети "Фронту змін" в Деснянському районі.

Як відомо, 6 серпня міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк напав на волонтерку "Фронту змін", 21-річну студентку Наталію Бутримко і завдав їй тілесних ушкоджень за те, що вона роздавала буклети.