Коломойський вважає, що Ратушняку місце у "психушці"

Вівторок, 11 серпня 2009, 19:28

Мера Ужгорода Сергія Ратушняка необхідно піддати психіатричній експертизі.

Про це заявив голова об'єднаної єврейської громади України Ігор Коломойський в інтерв'ю MIGnews.

"Можу сказати, що моя думка про психічне нездоров'я цієї людини тільки зміцнилася. Нас весь час штовхають на те, що ми повинні тягти Ратушняка до в'язниці. Але я вважаю, що саджати його треба зовсім не туди", - сказав він.

"Я абсолютно впевнений, що навіть одне його інтерв'ю "Українській правді" треба передати психиатрам-професіоналам. Думаю, що в рамках порушеної кримінальної справи психіатрична експертиза - це саме те, що потрібно Ратушняку", - вважає Коломойський.

За його словами, "випадок з Ратушняком показує необхідність прийняття в країні закону про обов'язкове психіатричне дослідження осіб, які займають посади".

"Спікер Володимир Литвин, як керівник партії, до якої завжди примикав скандальний мер, повинен терміново ініціювати прийняття такого закону, щоб не допустити повторення таких ситуацій у майбутньому", - сказав Коломойський.

"Крім того, цікаво б почути думку голови парламенту про все що відбувається, в тому числі дізнатися, чи поділяє він позицію свого ставленика в Закарпатті. А мовчання - це підтримка", - зазначив голова єврейської громади.

Українська правда також додзвонилася до Ігоря Коломойського, який в бесіді з журналістом попросив передати Ратушняку відкрите питання:

"Я хотів би запитати у Ратушняка, бореться він з Яценюком, тому що він "жид" або тому що Яценюк це Яценюк. Я б також хотів знати, чи правильно я зрозумів Ратушняка, що якби Яценюк довів, що він знахабнілий українець, то для Ратушняка це не було б причиною війни".

У найближчі дні читайте інтерв'ю Коломойського на тему "Жидів, Яценюка, Ратушняка та інших".