Шустер створив студію з Тігіпком, Рудьковским і бютівцем?

П'ятниця, 14 серпня 2009, 10:52

Телеведучий Савік Шустер зареєстрував нову продакшн-студію, співзасновниками якої виступили політики.

У списку співзасновників "Савік Шустер Студіо" опинилися Сергій Тігіпко, Микола Рудьковский, Валерій Писаренко, Віктор Пилипишин, Павло Єлізаров і Дмитро Полковський.

Про це пише "Комерсант-Україна" з посиланням на високоповажне джерело на медіаринку.

Інформацію частково підтвердили відразу кілька джерел, знайомих з подробицями, що містяться в установчих документах "Савік Шустер Студіо".

Співрозмовник видання зазначив, що Рудьковський виступав координатором групи інвесторів.

Ще одне джерело розповіло, що Шустеру в новому проекті належатиме 25% компанії, а іншим співзасновникам – по 12,5% без права продажу часток один одному, щоб виключити можливість впливу на редакційну політику.

Сам Шустер інформацію про засновників свого нового проекту спростував: "Це зовсім інші люди". Він розповів, що є засновником і мажоритарним акціонером зареєстрованої в Україні компанії "Савік Шустер Студіо", відмовившись уточнити імена інших акціонерів.

"Після того, що зі мною сталося з панами з "Істіл Студіос", я вирішив мати більше акціонерів з абсолютно різними інтересами в політиці й житті, тому що це єдина можливість зберегти свободу слова", – пояснив він.

Як відомо, у вересні 2008 року Шустер заснував студію "Савік Шустер Студіос", співзасновником якої також була корпорація ISTIL Group Мохаммада Захура.

Писаренко і Пилипишин не підтвердили, але і не спростували інформацію про входження до складу засновників "Савік Шустер Студіо". Рудьковский та інші політики коментарів не дали.

Медіаексперт Наталя Лігачова вважає, що, залучаючи до нового проекту спонсорів з числа політиків, Шустер йде на великий ризик, тому що в майбутньому вони зможуть тиснути на редакційну політику.