У Тимошенко знову все зростає, а їй весь час заважають

Понеділок, 17 серпня 2009, 11:06

Прем’єр Юлія Тимошенко просить політиків не заважати їй виводити країну з кризи.

Про це вона сказала на брифінгу у понеділок.

"Я можу впевнено сказати: уряду і мені як прем’єру вдасться подолати кризу. І у цьому вже немає ніяких сумнівів. І я вже не звертаюся до інших гілок влади по допомогу. Я звертаюся тільки з проханням не заважати, не створювати штучні перешкоди..., а просто не заважати мені як прем’єру вивести країну з кризи", - сказала Тимошенко.

Коментуючи оприлюднену Держкомстатом статистику, згідно з якою промвиробництво в Україні у липні 2009 року знизилося на 26,7% у порівнянні з липнем 2008-го, Тимошенко заявила:

"Я дивлюся на всі ці цифри не як на абсолютно оптимістичні результати... 26% ми маємо "мінус". Але в той же час, коли ми з вами реєструємо вже 5-й місяць позитивну динаміку оздоровлення і липень до червня ми бачимо досить сильні стрибки зростання по окремих галузях і в цілому по промисловості, ми можемо впевнено говорити про ознаки стабільного оздоровлення економіки".

Крім того, Тимошенко заявила, що уряд "системно і наполегливо" виконує 15 антикризових програм, які він ухвалив з початку кризи.

"Країна буде жити спокійно, а після президентських виборів ще й політично спокійно", - додала вона.

powered by lun.ua