Тимошенко: У банку "Київ" знайшли арсенал зброї

Понеділок, 17 серпня 2009, 11:22

З банку "Київ" вивозилися документи, а у його приміщені було знайдено арсенал зброї.

Про це на брифінгу у понеділок заявила прем’єр Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що кілька днів тому до банку "Київ" було введено урядового керівника.

"Коли проходило затягування з призначенням керівника банку "Київ" від уряду, у той час масово вивозилися документи з банку. Документи знищувалися. І коли наша команда увійшла з новим керівником до банку, затримали людей, які вивозили папери з банку "Київ", які руйнували всю бухгалтерію", - сказала Тимошенко.

"Крім того, у цьому банку було знайдено достатню кількість зброї, при чому такої важкої зброї. І також не пояснено ні звідки ця зброя взялася у цьому банку, ні яке угруповання цей банк представляв, що треба було зберігати цілий арсенал зброї", - додала вона.

За словами прем’єра, Міністерством внутрішніх справ за цим фактом порушено кримінальну справу.

Тимошенко також сказала, що на цьому тижні звернеться до Нацбанку з пропозицією зняти мораторій на повернення депозитів вкладникам банку "Київ".

Крім того, вона зазначила, що Національному банку в подальшому слід реагувати "значно швидше й динамічніше" на ситуацію в банківській системі.

"Якщо би вчасно були поставлені керівники від уряду в цих банках, наприклад, в банку "Київ", то ми би значно швидше провели оздоровлення банку", - сказала Тимошенко.

Прем'єр підкреслила, що в банках "Родовід" і в Укргазбанку відновлено стабільну роботу.

"З моменту нашого входження в Укргазбанк і Родовід банк повністю відновлена платіжна система цих банків. Безперешкодно люди можуть робити операції із своїми грошима, з депозитами, з кредитами. Й банки вийшли на нормальну здорову систему роботи", - сказала вона.

"Навіть, 22% вкладників (банку "Родовід") не забирають вклади, а перевкладають їх назад. Це вже стабільний показник й це говорить про те, що відроджується довіра до "Родовід банку" й до "Укргазбанку", - додала Тимошенко.
powered by lun.ua