НУ-НСівець: Гривня обвалиться через дерибан 10 мільярдів

4 перегляди
П'ятниця, 21 серпня 2009, 22:09

Фінансування Євро-2012 за рахунок коштів Нацбанку призведе до інфляції та зростання курсу долара.

Про це заявив депутат від НУ-НС Станіслав Аржевітін в ефірі 5 каналу, коментуючи відповідне рішення парламенту.

"Я побачив цинічне вирішення, нібито, фінансових проблем Євро-2012 за рахунок зубожіння простих людей. Через інфляцію, через втрату вартості наших українських грошей", - зазначив він.

"У Верховній Раді ділили гроші, яких в природі просто немає і не може у кризових умовах бути. Всі бачили, як ділили ці гроші дві політичні сили", - заявив депутат.

"Це рішення буде означати, що ми матимемо не Євро-2012, а ми будемо мати щонайменше курс 12 гривень за долар. Я в цьому переконаний", - наголосив Аржевітін.

"Ми маємо низку постанов Кабміну, коли здійснюється випуск таких самих емісійних незабезпечених грошей – 15 мільярдів викупив Нацбанк, 12 мільярдів у балансі Ощадбанку. По Нафтогазу ми маємо майже емісійних 18 мільярдів", - нагадав він.

"Складіть ці 50 мільярдів на наш бюджет, який має 250 мільярдів, плюс кризові явища...Невже потрібно прораховувати, яке буде зубожіння людей, який буде рівень інфляції і який буде курс?", - сказав депутат.

Він заявив, що "кошти на Євро-2012 у бюджеті є – 8 мільярдів". "Тільки Кабмін повинен був акумулювати їх. Але їх важко і довго було збирати, а ось так запустити станок - це легше", - зазначив НУ-НСівець.

"У нас поділили гроші, яких немає. Завтра надрукують фантики. Від цього буде легше? Чи ми хочемо, щоб на євро 2012 наші глядачі без штанів сиділи?", - додав депутат.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua