Симоненко теж хоче бути єдиним кандидатом

Четвер, 27 серпня 2009, 18:19

Петро Симоненко має намір стати єдиним кандидатом не тільки від Компартії, а й від усіх лівих сил.

Про це він сказав в інтерв'ю "Фокусу".

"Спочатку ми повинні пройти три етапи: висування єдиного кандидата в президенти від лівих сил, у березні - вибори до місцевих рад і мерів. Після того як перейдемо цей Рубікон і підготуємо громадську свідомість до нашої ідеї, і ми створимо єдиний блок на виборах до Верховної Ради", - сказав Симоненко.

"А щодо квотування хочу запропонувати одне: не повторювати помилки інших. Помаранчеві і регіонали вже ділили посади. Ще не встигли прийти до влади, як пересварилися", - додав він.

За словами Симоненка, учасники майбутнього союзу вже підготували проект спільної декларації.

"З цього тижня почнемо розглядати підсумкові документи... Сподіваюся, що середина вересня дасть відповідь", - сказав він.

На питання, чи посяде лідер Соцпартії Олександр Мороз керівну посаду у виборчому штабі майбутнього союзу, Симоненко відповів:

"У нас в партії штаб очолює другий секретар Ігор Алексєєв, кадровий офіцер, диппрацівник. Але якщо виникне об'єктивна необхідність, зробимо штаб об'єднаним. Готовий сам Мороз йти в штаб - будь ласка".

На питання, чому з роками падає рейтинг комуністів, Симоненко відповів:

"Не рейтинг у комуністів падає, це дах рве в олігархів! Кожна їхня виборча кампанія використовує наші, ліві, гасла!"powered by lun.ua