Тігіпко оцінив пропозицію Тимошенко як і Яценюк

П'ятниця, 28 серпня 2009, 12:55

Сергій Тігіпко не бачить в Україні демократичних сил.

Так він в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" прокоментував заяву Юлії Тимошенко про висування від демократичних сил єдиного кандидата на президентські вибори.

"Якщо мені скажуть, хто ці демократичні сили, то я, може, і погоджуся. Це навіть цікаво, хто у нас представляє демократичні сили? Я таких не бачу", - заявив Тігіпко.

На думку політика, "на вибори підуть приблизно шість потужних кандидатів, які ні з ким об'єднуватися не будуть".

"У той же час я припускаю, що після першого туру хтось з кандидатів може висловитися на підтримку іншого. А, може, і не висловиться", - зазначив Тігіпко.

"Буде і ряд технічних кандидатів, які від початку будуватимуть кампанію так, щоб підтримати іншого претендента, але, як правило, це не спрацьовує", - додав він.

Як відомо, екс-міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський виступає за об'єднання Сергія Тігіпка, Інни Богословської, Арсенія Яценюка й Анатолія Гриценка з метою висування єдиного кандидата.

Тігіпко і Богословська подібну можливість не виключають. Разом з тим Гриценко відмовився знімати свою кандидатуру на користь єдиного кандидата, а Яценюк заявив, що до початку президентської кампанії такі пропозиції можна розцінювати як провокацію.

На пропозицію Тимошенко про висування єдиного кандидата Яценюк відповів, що в парламенті немає жодної демократичної сили.

powered by lun.ua