Путін зарезервував собі готель, у якому зупинявся Гітлер

Понеділок, 31 серпня 2009, 17:27

Для прем’єра Росії Володимира Путіна зарезервували практично всі номери одного з найкращих 5-зіркових готелів у Сопоті.

Про це УНІАН повідомив прес-секретар готелю Sofitel Grand Sopot Адам Куча.

За його словами, російська сторона зайняла практично весь готель за винятком кількох номерів, які раніше були зарезервовані приватними особами.

Куча зазначив, що це не вперше, коли готель повністю резервується одним замовником, і визнав водночас, що переважно його резервують організатори масових заходів, наприклад, Сопотського фестивалю, а не урядові делегації.

Прес-секретар додав, що не пригадує, аби хтось із висопосадовців винаймав цілий готель Sofitel Grand Sopot на час перебування у Польщі.

Куча відмовився назвати суму, яку заплатить російська сторона за оренду готелю, пославшись на комерційну таємницю.

Він також не уточнив, у якому номері планує зупинитись Путін, зауваживши, що найвідоміші гості, серед яких Фідель Кастро, Шарль де Голь, зупинялися у найкращому номері 226, проте Куча також відмовився назвати вартість цього номера.

За даними польської версії Wikipedia, з 19 по 26 вересня 1939 року у 226-му номері цього готелю зупинявся Адольф Гітлер.

Куча не зміг підтвердити або спростувати цю інформацію.

Як відомо, 1 вересня у Гданську відбудуться заходи до 70-ї річниці початку Другої світової війни, у яких візьмуть участь, зокрема, прем’єр Юлія Тимошенко, її російський колега Путін, канлцер Німеччини Ангела Меркель.

Готель Sofitel розташований на березі Балтійського моря у туристичному Сопоті поблизу Гданська.


powered by lun.ua