В Севастополі горіла "Москва". Росіяни відхрещуються

2 перегляди
Четвер, 10 вересня 2009, 14:55

Цього тижня в понеділок на ракетному крейсері російського ЧФ "Москва" відбулася пожежа.

Про це "Українській правді" повідомили джерела в Міноборони України.

Так, за словами співрозмовника, в понеділок з 15:00 до 17:00 на крейсері “Москва” відбулось загоряння допоміжного котла марки “КВВА-12/5” носового машинного відділення.

"При цьому, зовнішніх ознак пожежі - вогонь, задимлення тощо - над кораблем не спостерігалось", - додав співрозмовник.

За його словами, пожежу було погашено у результаті трьохразового застосування екіпажем корабельної системи об’ємного хімічного гасіння. Жертв немає.

Внаслідок пожежі вигорів відсік, пошкоджено допоміжний котел, холодильну установку та два компресори.

З метою з’ясування причин та обставин інциденту працює комісія Головного штабу ВМФ та штабу ЧФ РФ, близько 30 осіб, що є достатньо великою кількістю.

Основними версіями виникнення пожежі, що висуваються, це порушення особовим складом техніки безпеки при запуску котла та халатність обслуговуючого персоналу.

За попередніми даними, під палубним металевим настилом машинного відділення бойового корабля нібито знаходились лляльні води (вода, яка накопичилась в трюмі) з високим відсотком пально-мастильних матеріалів, які могли загорітися при попаданні іскри від котла.

Також відомо, що після завершення роботи комісії ракетний крейсер “Москва” планується поставити у заводський ремонт, скоріш за все у Миколаєві.

Водночас в самому штабі ЧФРФ протягом цих днів спростовували цю інформацію.

"Крейсер "Москва" Чорноморського флоту знаходиться в справному технічному стані і боєздатний. Екіпаж займається повсякденною діяльністю", - повідомив у четвер начальник служби інформації і суспільних зв'язків ЧФ РФ Андрій Крилов.

"Ми не підтверджуємо цю інформацію", - сказав Крилов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua