У Ющенка чекають роз'яснень від Росії

Четвер, 10 вересня 2009, 17:08

Київ попросив Москву роз'яснити положення поправок щодо застосування російських військових формувань на території інших держав.

Про це сказав заступник глави секретаріату президента України Петро Шатковський у четвер на прес-конференції в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми чекаємо відповіді від російської сторони", - сказав він.

Коментуючи таку ініціативу президента Росії Дмитра Медведєва, Шатковський підкреслив, що Київ сподівається на те, що "здоровий глузд візьме гору" і всі конфліктні питання між двома країнами будуть урегульовані.

На запитання, чи може Росія застосувати військові формування на території України, Шатковський відповів: "Думаю, що ні".

"Бачте, існує позиція офіційного Кремля й існує позиція окремих осіб, неурядових організацій, у тому числі антиукраїнського спрямування", - зазначив заступник глави секретаріату президента України.

Як відомо, президент РФ Дмитро Медведєв вніс у Державну Думу Росії законопроект, який дозволяє російському президенту застосовувати Збройні сили за межами країни.

Цей законопроект у першому читанні буде розглянуто Держдумою РФ у п'ятницю, 11 вересня, повідомляє агентство.powered by lun.ua