Тедеєв запевняє, що його помічники на місці перестрілки "займалися спортом"

Субота, 12 вересня 2009, 12:45

Депутат Ельбрус Тедеєв запевняє, що його помічники не мають відношення до перестрілки в Голосіївському районі Києва.

Про це він заявив у коментарі газеті "Сегодня".

При цьому він визнав, що машина присутня на місці події, належить йому.

"Так, це моя машина, – визнав у розмові Тедеєв. – І вона дійсно була в Голосіївському парку. Це ж зона відпочинку, і мої помічники займалися там спортом. Те, що вони виявилися на місці конфлікту, усього лише збіг", - заявив депутат.

За словами Тедеєва, сам він у цей час знаходився в парламенті.

Зі своїх джерел видання установило, що автомобіль належить якомусь Олегові К., 79-го року народження, що проживає в Києві на вулиці Кіквідзе. Але право на керування "Мерседесом" з номерами ВР має і народний депутат Верховної Ради Ельбрус Тедеєв.

Також виданню удалося установити, що стріляли дагестанці, оскільки потерпіла сторона – азербайджанці, причому вони – "серйозні бізнесмени" з Одеси, які нібито мають зв'язку в кримінальному світі.

За даними джерела, потерпілих насправді двоє: один помер, а другий знаходиться в лікарні під охороною МВС. "Він нібито пропонував охороні великі гроші, мовляв, дайте мені втекти і я вас озолочу", – додає джерело.

"Мерседес" з номерами Ради вже до вечора перехопили правоохоронці і доставили в Голосіївське райуправління, туди ж під'їхав і сам Тедеєв.

"Яке відношення машина має до інциденту і чи має взагалі, поки невідомо. Це з'ясовується, – додає джерело. – У райуправлінні стоїть ще одна машина, теж "Мерседес", на якій азербайджанці приїхали на зустріч. Не виключено, що це була стрілянина, під час якої гарячі дагестанські хлопці відкрили вогонь, тому серед них і немає жертв".

У п'ятницю близько 13.00 у Голосіївському парку дві групи вихідців з Кавказу (Азербайджану і Дагестану) з'ясовували між собою стосунки. У результаті, важко поранені з вогнепальної зброї троє членів одного угруповання.

Ті, хто стріляли, зникли з місця події на автомобілі "Мерседесс-500" чорного кольору з номерним знаком "АА1379ВР".
powered by lun.ua