Соціалісти вирішили підтримати Тігіпка

Субота, 12 вересня 2009, 15:38

Політрада Соцпартії рекомендує з'їзду партії підтримати кандидатуру Сергія Тігіпка на виборах Президента.

Про це журналістам сказав лідер СПУ Олександр Мороз, повідомляють Українські новини.

З його слів, 11 вересня відбулося засідання політради партії, на якому, зокрема, розглядалося це питання.

"Я запитав (у членів політради), кого з них (з кандидатів у Президенти) можна підтримати або обрати, - зійшлися на кандидатурі Тігіпка, яка не викликає опору в сприйнятті", - сказав він.

При цьому Мороз нагадав, що не припиняє діяти постанова минулого з'їзду партії, на якому було ухвалено рішення про підтримку кандидатури колишнього голови Фонду державного майна Валентини Семенюк-Самсоненко на президентських виборах.

"Однак це не виключає можливості створення якоїсь іншої конфігурації виборчої кампанії, коли виникне в цьому необхідність і це буде вигідно для суспільства й для партії також", - сказав він.

Мороз вважає, що кандидатура Тігіпка зможе консолідувати електорат СПУ.

Як відомо, у квітні 2008 року делегати 14 позачергового з'їзду СПУ вирішили висунути кандидатом у президенти на наступних виборах Семенюк-Самсоненко.

У червні 2009 Семенюк-Самсоненко назвала поспішним це рішення з'їзду партії, зазначивши, що якщо наступний з'їзд партії ухвалить рішення щодо висування кандидатом у президенти іншого кандидата, вона його виконає.

При цьому Семенюк-Самсоненко висловила впевненість, що кандидат від СПУ переможе на президентських виборах.powered by lun.ua