Ющенко боїться, що українці прозріють занадто пізно

Субота, 12 вересня 2009, 18:12

Президент Віктор Ющенко застерігає, що до влади в Україні прагнуть неукраїнські сили

Про це він заявив на урочистостях з нагоди 20 річниці створення Народного Руху України!.

"Ця подія змінила наше життя, нас самих і визначила долю України. Рух першим чітко і ясно визначив нашу головну мету – добитися і реалізувати незалежність, добитися і реалізувати нашу державність. Слава за це Рухові!", – сказав президент.

Від імені Української держави Віктор Ющенко висловив вдячність засновникам Руху – Іванові Драчу, Дмитрові Павличку і Михайлові Гориню, Ігореві Юхновському, Ярославу Кендзьору, тисячам людей, які стояли біля витоків Руху.

"З особливою шаною президент згадав імена Героя України В’ячеслава Чорновола та наставника Руху Олеся Гончара", - йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Президент закликав прихильників Руху до патріотизму, який об’єднав би їх сьогодні.

Президент висловив упевненість, що саме ідея сильної, єдиної нації і сильної національної держави об’єднає людей, а не тільки певних політиків.

"Я твердо переконаний, що така єдність приведе до появи великої національної і демократичної сили, що на десятиліття вперед визначатиме розвиток нашої держави!", - сказав він.

Водночас Ющенко висловив застереження з приводу того, що до влади в Україні прагнуть неукраїнські сили, що на сьогодні є одним із найскладніших викликів.

"Я не хочу, щоб прозріння у середовищі українських патріотів настало занадто пізно. Під загрозою всі наші завоювання, наша мова й культура, наша європейська перспектива", - сказав президент, додавши, що для політичних сил у владі й опозиції безлад у державі – спосіб існування.

Відтак Ющенко закликав підтримати проголошену ним конституційну реформу.powered by lun.ua