Пукач назвав замовників убивства Гонгадзе, але їх не внесли до протоколу?

Середа, 16 вересня 2009, 10:57

Прізвища замовників убивства Георгія Гонгадзе, названі Олексієм Пукачем, спеціально не вносилися до протоколу допитів.

Таке припущення в інтерв'ю Сегодня висловила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

"Тепер про замовників убивства Георгія. Думаю, що Пукач прізвища називав, але до протоколу це не вносили, щоб добре подумати: а чи варто вносити?! І на якомусь етапі вирішили - оголосимо, що нікого не називав (це і пролунало з вуст генпрокурора), так буде краще...", - сказала вона.

На думку Теличенко, справу про вбивство Гонгадзе спробують передати до суду з одним обвинуваченим - Пукачем, "без замовників".

"Я готую на цей випадок свою аргументацію, що треба буде повертати справу на дорозслідування. Але хто сказав, що до моїх аргументів суд дослухається?", - сказала вона.

"Пукача засудять максимум на 20, а скоріше, на 15 років, тому що мені вже зараз намагаються розповісти, що, мовляв, він такий же виконавець, як і вже засуджені його поплічники, які отримали по 12-13 років. І справа на цьому закінчиться...", - додала адвокат.

У свою чергу прес-секретар ГПУ Юрій Бойченко вчергове підкреслив, що "Пукач активно співпрацює зі слідством, проте говорити, чи називає він прізвища замовників вбивства, ми не можемо - це таємниця слідства".

"Вирішується питання про експертизу в США ДНК черепа, знайденого там, де вказав Пукач, а також проводяться за кордоном фоноскопічні експертизи записів Мельниченка", - сказав він.

За інформацією газети "Сегодня", свідчення Пукача, де він називає замовників, невдовзі будуть оприлюднені в якості "витоку інформації".powered by lun.ua